Call on 11sight.com

Şimdi Fiat’ta Ezber Bozan Kampanya!

Geçtiğimiz haftalarda otomotiv üretimini ara vermekle gündeme gelen Fiat popüler modeli olan Egea Sedan ile araç kullanıcılarının dikkatlerini üzerine çekmeyi başarıyor.

Kurdaki dalgalanmalara inat ötv matrahı ve hurda teşviği ile birlikte krizi fırsata çeviren Fiat Egea Sedan şimdi 69.900 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Bursa’da bulunan Tofaş otomobil fabrikasında üretimi gerçekleştirilen Fiat Egea, yollara çıktığı ilk günden beri 15 bin adete yakın satış rakamlarına ulaşarak önemli bir başarıyı elde etmiş durumda. 2018 yılının ocak ve eylül ayı dönemlerinde 23 bin adet satış rakamı elde ederek ivmesini devam ettirdi. Ekim ayı ile birlikte diğer otomobil markalarının başlatmış olduğu kampanyalara Fiat Egea’da sessiz kalmamış görünüyor.

Kurdaki düşüşler, ötv matrahı ve hurda teşviği gibi sebeplerden dolayı Fiat özel dokunuşlar yapmaya başladı. Üstelik peşin alımlarda ise 21 bin TL’ye varan indirim avantajlarını da sağlamaktadır.

Kampanyanın detayına indiğimizde ise Fiat Egea ailesinin hatchback, station wagon ve sedan seçeneklerinde 30 bin TL’ye kadar 12 ay vade faizsiz kredi fırsatıyla satın alınabileceğini görüyoruz.

Duyurulan kampanyalar ve avantajları birleştirerek yeni düzenleme ile birlikte 79.900 TL gibi özel fiyat seçenekleriyle karşımıza çıktığını görüyoruz.

Gelin bu ezber bozan Fiat Egea Sedanın özelliklerinden bahsedelim.

Türkiyenin en çok tercih otomobilleri arasına giren Fiat Egea Sedan 100 km’de 3.9 lt yakıt tüketimi gerçekleştiriyor. Segmentinin en performanslı 1.6 dizel motoru ve en geniş diz mesafesine sahip model 520 lt bagaj hacmi ve 5 kişilik bir aileyi en rahat şekilde ağırlayan geniş iç hacmi, yüksek donanım performansı ile Egea Sedan tam kullanıcılarına göre biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Son Yazılar