Call on 11sight.com

Fiat Yeni Doblo Combi

"Yeni Doblo'yu görünce, konfor anlayışınızı değiştireceksiniz. Onunla yolculuk, bulutların üzerinde süzülmek gibi. Bağımsız arka süspansiyonu sayesinde yol koşullarını içeriye yansıtmıyor, sarsıntısız bir yolculuk sağlıyor. Yeni Doblo'da konfor adına çok şey var: Otomatik Klima, elektrikli camlar, geniş iç hacim. Rahat rahat yolculuk yapmak istiyorsanız, ferah ve yüksek kabiniyle sınıfında lider Yeni Doblo tam size göre. "

fiat yeni-doblo-combi Kalıpları kıran tasarım

Kalıpları kıran tasarım

Yeni Doblò’yla ilk karşılaştığınız an ona uzun uzun bakın. Sonra çevresinde bir tur atın. Onu görür görmez sizi yakalayan şık çizgilerin, stilin, bir arazi aracı görünümü veren boyutların keyfini yaşayın. Onunla yold a giderken sizi izleyenlerin nasıl kıskanacağını hayal edin. S Estetik arka tasarımıyla arkasından uzun uzun bakılacak bir araca sahip olmanın ayrıcalığını yaşayın.

fiat yeni-doblo-combi Hayatı genişleten boyutlar

Hayatı genişleten boyutlar

Yeni Doblo’da size, ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize, işinize bol bol yetecek kadar geniş alan var. Geniş iç hacmiyle Yeni Doblo, ferah ve rahat yolculuklar sunuyor. Koltuklar, gerek kumaş seçimleriyle gerekse formlarıyla, yaşayacağınız konforu müjdeliyor. Döşemelerin rengi, aracınızın ferah ortamıyla bütünleşiyor ve size rahat yolculukların tadını çıkarmak kalıyor.

fiat yeni-doblo-combi Ailenizi düşünen güvenlik

Ailenizi düşünen güvenlik

Yeni Doblo güvenliğiniz için teknolojinin tüm olanaklarını kullanıyor. 4 sensörlü ABS; elektronik fren dağılım sistemi EBD; dinamik sürüş kontrol sistemi ESP ve yokuşlarda kalkışı kolaylaştıran Hillholder gibi en gelişmiş elektronik donanımlar ile ileri seviyede güvenlik sağlıyor. Ayrıca maksimum koruyucu güvenlik için kontrollü deforme olabilen güçlendirilmiş gövdesi, yolcuların hem baş hem de gövdesini koruyan yenilikçi yan ve ön hava yastıkları ile donatıldı.

fiat yeni-doblo-combi Hayatı kolaylaştıran kombinasyonlar

Hayatı kolaylaştıran kombinasyonlar

Yeni Doblo'nun içi çok geniş ama size daha geniş alan mı gerekiyor? Sorun değil. Yeni Doblo’nun 5 standart koltuğundan birini yatırarak ekstra alan kazanabilirsiniz. Ayrıca, yüke ve yolculara göre koltukları yatırıp katlayarak birçok farklı kombinasyon yaratabilirsiniz. Örneğin, arka koltukları yatırarak bagaj kapasitesini 790 litreden 3200 litreye kadar çıkarabilirsiniz. Ya da iki kademeli kullanılabilen bagaj örtüsünü alt seviyeye yerleştirip arka koltukları katlayarak 70 kg’a varan yükleri taşıyabileceğiniz tamamen düz bir zemin elde edebilirsiniz.

fiat yeni-doblo-combi Geniş aileleri sevindiren güvenlik ve performans

Geniş aileleri sevindiren güvenlik ve performans

Ailecek yapılan yolculukların keyifli geçmesi için tüm aile kendini güvende hissetmelidir. Bu yüzden Yeni Doblo performanslı ve çevreci motorların yanı sıra yenilikçi güvenl ik unsurları da sunuyor. Örneğin, Bi-link bağımsız arka süspansiyon yol gürültüsü ve sarsıntıyı tamamen keserken her koşulda tekerleklerin yola mükemmel bir şekilde temas etmesini sağlayarak yol tutuşu konusunda Doblo’yu rakipsiz kılıyor.

fiat yeni-doblo-combi Geleceği yakalayan teknoloji

Geleceği yakalayan teknoloji

Yeni Doblo’yu tercih edenler asla yalnız gezmezler. Yanınızdan ayırmayacağınız ailenizin yanı sıra uzaklardaki dostlarınızla da Blue&Me™ sistemi sayesinde gözünüzü yoldan ayırmadan güvenle konuşup SMS’lerini dinleyebilirsiniz. Direksiyondaki kumanda tuşlarını kullanarak müzik dinler, cep telefonunuzu kullanırsınız. Blue&Me™-TomTom® navigasyon sistemi ile yolunuzu kolayca bulur, zaman harcamazsınız. Ve otomatik klima. Bırakın o sizin için en güzel havayı sağlasın, size sadece gaza basmak kalsın.

fiat yeni-doblo-combi Yolu güzelleştiren konfor

Yolu güzelleştiren konfor

Yeni Doblo, yolculuklarınızın daha konforlu geçmesi için çok zengin donanım özellikleri sunuyor. Yenilikçi Bi-link bağımsız arka süspansiyon, aracın sürüş konforu ve lastiklerin yol tutuş özelliklerini artırarak sarsıntı ve gürültüyü emiyor. Başka bir deyişle, size bulutların üzerinde kayar gibi bir yolculuk yaptırıyor. Elektrikli arka camlar sayesinde arka koltuktaki yolcular da yolculuğun keyfini doyasıya yaşıyor. Cruise Control özelliği ise sizin sürüş keyfinizi artıracak bir başka özellik. Uzun yolda siz sadece yola bakınve otomatik hız kontrolünün keyfini çıkarın. Ayrıca Hillholder sistemi ile yokuşları kaymadan çıkmanın rahatlığı da Yeni Doblo’da sizi bekliyor.

fiat yeni-doblo-combi Performansla yarışan tasarruf

Performansla yarışan tasarruf

Bir motordan ne beklersiniz? Güçlü olsun, performansı yüksek olsun, az yaksın, sorun çıkarmasın… Yeni Doblo’nun motor seçenekleri beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Motorda tercihiniz benzinliden yanaysa, 1,4 95 hp 16V motor seçeneği, performansı ve yakıt ekonomisiyle sizin için ideal. Dizel istiyorsanız Fiat’ın devrim yaratmış, ikinci nesil Multijet motorları; 1,3 90 hp Multijet, 1.6 105 hp Multijet ve 2.0 135 hp Multijet seçenekleri ile size olağan üstü sürüş keyfi yaşatacaktır.

comments powered by Disqus