Call on 11sight.com

Fiat Fiorino Combi

""İş iş iş... Çalışmak çalışmak çalışmak... Arada bir de gezelim" dediğinizde Fiorino Combi tam buna uygun bir araç. Ailelerin de beğenisini kazanan Fiorino Combi, yukarı açılan arka kapısıyla yükleme ve görüş rahatlığı sağlıyor, üçüncü sıradaki camıyla araçta ferah bir iç ortam yaratıyor."

fiat fiorino-combi Ofisiniz kadar konforlu ve rahat

Ofisiniz kadar konforlu ve rahat

Konfora ve işleve yönelik birçok donanım üzerinde özenle çalışıldı. Yüksek manevra yeteneği ve tükenmek bilmeyen enerjisiyle, Fiorino size çok hareketli bir dünyanın yollarını açıyor. Ayrıca çok sayıda kısayol tuşu ile direksiyon hakimiyetinizi kaybetmeden aracınızın tüm özelliklerine ulaşabilmenizi sağlıyor. Geniş ön koltuklar size çalışırken oldukça rahat hissettirecek.

fiat fiorino-combi Kişisel Asistanınız Gibi

Kişisel Asistanınız Gibi

Fiorino'da çok sayıda cep ve büyük bir torpido gözü var. Kişisel eşyalarınızı ve dizüstü bilgisayarınızı bile alabilecek bu gözler, iş ile ilgili tüm evraklarınızı rahatlıkla saklama imkanı da veriyor. Özelleştirilmiş torpido gözü sayesinde tüm evraklarınızı yanınızda taşıyabilecek ve lazım olduğu her an kolayca ulaşabileceksiniz. Ticaretin yakışıklısı Fiorino aynı zamanda kişisel asistanınız da olacak!

fiat fiorino-combi Daha Fazlası İçin

Daha Fazlası İçin

Daha büyük taşıma kapasitesi ve hacim sağlamak için çıkarılabilen arka koltuklar sayesinde her zaman daha fazlasını taşıyabileceksiniz. Geniş iç hacmi sayesinde tahmin ettiğinizden fazla yükü taşımanız daha da kolay olsun diye arka koltuklar sökülebilir. Gerektiğinde de kolayca yerine takılabilen koltuklar sayesinde isterseniz yolcuları misafir edin isterseniz yük taşıyın. Seçim sizin.

comments powered by Disqus