Call on 11sight.com

Fiat Fiorino Cargo

"Ticaretin en yakışıklısı Fiorino, işlerinizi büyütmeniz için dünyaya geldi. Onun içi, dış görünüşünden beklenmeyecek kadar geniş. Kompakt boyutları ve kıvraklığı sayesinde trafikte bir şehir otomobili gibi özgürce hareket ediyor."

fiat fiorino-cargo Sınır tanımayan hareket özgürlüğü

Sınır tanımayan hareket özgürlüğü

İşiniz gereği sürekli dışarda mısınız? Ticarette devrim yaratan ve boyundan büyük işler başaran Fiorino, tam size göre. Çünkü hiçbir zaman sizin enerjinize ve çalışma tutkunuza sınırlar getirmiyor. Onun sürüşü zevkli olduğu kadar yükleme ve boşaltması da son derece pratik. Özellikle şehir merkezleri için yaratılan Fiorino, sizi diğer ticarilerin giremeyeceği her yere götürme yeteneğine sahip tek araç. Siz isteyin, o her yerde size eşlik etsin..

fiat fiorino-cargo Ofisiniz kadar konforlu ve rahat

Ofisiniz kadar konforlu ve rahat

İş yerinizdeki rahatlığı ve konforu sunmak için Fiorino elinden geleni yaptı. Hak ettiğiniz yaşam kalitesini araç içinde de verecek tüm ayıntılar titizlikle işlendi. Örneğin, koltukların ve ön panelin ergonomisi en küçük detayına kadar ele alındı. Konfora ve işleve yönelik birçok donanım üzerinde özenle çalışıldı.

fiat fiorino-cargo Hızlı ve emniyetli bir şekilde ilerleyen bir ufaklık

Hızlı ve emniyetli bir şekilde ilerleyen bir ufaklık

Kompakt boyutlarının sizi yanıltmasına izin vermeyin. Fiorino’nun kapasitesi ve yetenekleri çok büyük işler başarmaya hazır. En zor yol ve çalışma koşullarında bile, sürüşü zevkli hale getiriyor, işlerinizi kolaylaştırıyor. Sessiz ve çevreye saygılı motoru, düşük yakıt tüketiminin yanı sıra bakım giderlerinizin de en büyük güvencesi. Her gün ve her türlü yolda ihtiyacınız olan koruma ve güvenlik içinse, Fiorino'da hiçbir eksik yok.

comments powered by Disqus