Call on 11sight.com

Medos Otomotiv

Fiat'ın liderliğine yakışır, lider ruhlu temsilcisi; Medos Otomotiv

Dünyanın önde gelen otomotiv firmalarının bayiliğini ve franchise’liğini yapan “FDN GRUBU” şirketlerinden biri olan “Medos Otomotiv” 2009 yılının 11. ayında kurulmuş ve yine bir dünya devi olan “Fiat” markasıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Mitolojiden aldığımız ünvanımız (Medos), günümüzdeki Fırat Nehrinin tarihteki eski adıdır. Tıpkı ismini verdiği nehir gibi bölgesinde tek, güçlü ve saygı duyulan kimliği ile hizmet vermeyi hedefleyen Medos Otomotiv, satış, servis ve yedek parça hizmetlerini vermektedir.

Son derece kaliteli ürünlerimiz, işçiliğimiz ve sizlere verdiğimiz güvenle sürekli gelişimi ve başarıyı amaçlayan bir ekip ile kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışını ön planda tutmaktayız. Devamlılığın ve büyümenin temel şartının müşteri memnuniyeti olması anlayışı ile müşterilerinin her türlü beklentilerini karşılayarak son derece memnun müşteriler yaratma hizmet anlayışımız her zaman ön plana çıkmaktadır.

Medos

Medos, M.Ö. 922-1022 yıllarında yaşamış, Med İmparatorluğu kurucusu, Yunan mitolojisindeki Güneş Tanrısı Helios’un torunu ve Medea’nın oğludur. Medos ismi aynı zamanda Medler tarafından şimdiki adı Fırat (Euphrates) olan nehrimize ilk isim olarak verilmiştir. İsmini çoşkun akan bir nehirden ve aynı zamanda başarılı bir komutandan alan MEDOS Otomotiv; misyonunu da bu mitolojik ve tarihsel güç çerçevesinde belirlemiştir. Daima liderliğe ve yüzde yüz memnuniyete odaklanmış bir personel kadrosu ile koymuş olduğu misyondan asla sapmayarak, globalleşen ekonomi ve hergün zorlaşan rekabet içinde bulunduğu sosyal yapıyı da unutmadan çizmiş olduğu rotadan gidecektir.

Toplumun yaşam kalitesini daha iyiye götürmeyi de ayrıca kendisine ilke eden Medos Otomotiv, bütün toplumla birlikte sürdürülebilir bir dünya için sürdürülebilir ekonomik, çevresel, kültürel ve sosyal gelişmeye destek verecek ve bu sorumluluğu var olduğu sürece de koruyacaktır.

Liderliğe emin adımlarla ilerlerken etik ve ahlak dışı hiçbir yola başvurmayacak ve tıpkı isim babası MEDOS gibi bu yoldan sapanları kendi yoluna sokabilmek adına elinden gelen herşeyi yapacaktır.

İşte bu anlayış ve zihniyet içinde kurulmuş olan Medos Otomotiv yaratmış olduğu değerler altında doğru ve emin adımlarla yoluna başlamıştır. Ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.